Teklif Formu


HDPE Granül Üretimimiz ve Granül Çeşitlerimiz


Şubemizde kontamine plastik ambalajların kırma ve yıkama işlemi sonrasında kendi üretimimiz olan çapak malzemesi merkez fabrikamızda endüstriyel kurutma işleminden sonra agromel makinalarında uygun sıcaklık ile eritilip kaynaştırılma işlemi sağlanır ve daha sonra soğutularak granül haline getirilir. Çok farklı biçim ve boyutlardaki plastik ürünlerden dönüştürülen bu granüller üretime hammadde olarak kazandırılır. İşletmeler bu parçaları direkt olarak belli oranlarda, orijinal hammadde ile karıştırarak üretim prosesinde kullanabildiği gibi; tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf hammadde olarak da kullanabilir hale getirilebilir. Plastik ambalaj atıkları granül haline dönüştürülerek ikincil ürün üretiminde hammadde olarak da kullanılır.

Aylık ve devamlı olarak 1000 ton üretim yapabilme kapasitesine sahibiz. Granullerimizde ana renklerimiz mavi ve siyahtır. Müşterilerimizin faaliyet alanlarına ve kullanım uygunluklarına bağlı talepte bulundukları özel MFR değerlerinde de üretimlerimiz mevcuttur. Kendi tesislerimizde ve müşteri bazında özel üretimini yaptığımız HDPE granüllerimizin uygulama alanlarını Ambalaj Sektörü - Plastik Sektörü - Koruge - Damlama & Sulama - PE80 & PE100 Doğalgaz Boruları - Plastik Kasa - Levha - Palet vb üretimi yapan firmalar oluşturmaktadır. Üretim faaliyetlerimizi ve AR-GE Laboratuvar çalışmalarımızı teknolojinin yeniliklerine uygun güncelleyerek sektörümüzün gelişen kalite politikasına paralel bir çalışma prensibi ile sürdürmekteyiz. Gerek fiziki donanım gerekse deneyimli personellerimiz ile yenilikçi, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir ekip çalışmasıyla maksimum kalitede bir hizmet verebilmek her daim en büyük hedefimizdir. Satış sonrası hizmetlerimizi de aynı prensipte ve hassasiyet içerisinde sürdürmekteyiz.

HDPE granul ihtiyaçlarınızı +90 262 658 22 88 numaralı santral telefonumuzdan veya web sayfamızın iletişim linki üzerinden bizlere ulaştırabilir, konusunda deneyimli & uzman çalışanlarımızdan her türü soru ve talepleriniz konusunda kısa sürede yanıt ve yardım alabilirsiniz.


Saydaş Plastik olarak Türkiye 'nin sanayi kalbi Marmara bölgesinin Kocaeli-Çayırova ilçesinde hizmet vermekteyiz. İlk günden bugüne sunduğu ürün ve hizmet kalitesi sayesinde sektörde önemli bir yer edinen Saydaş Plastik, sürekli ve kendini yenileyen çevreci, insan ve doğa dostu hizmetleri sayesinde sektörde öncü ve köklü bir firma konumuna gelmiştir. Geri dönüşüm faaliyetlerimize, her türlü iş sağlığı ve güvenliği kriterlerine uygun olarak ve iş kazası riskini minimum düzeyde tutan kapalı sistem otomatik yıkama ünitemiz sayesinde farklı sektörlerden toplamış olduğumuz kontamine atık ambalajları sınıflandırarak özelliklerine göre çeşitli hassas yıkama ve kurutma işlemlerimizden sonra yenileyerek tekrar kullanıma hazır hale getirmekteyiz ve sıfır ambalajlara alternatif satışlarını yapmaktayız Kontamine olmuş mevcut atıklarınız / hurdalarınız konusunda en güvenilir ve en kısa sürede çözüm getiren bir Geri Dönüşüm firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Geri dönüşüm faaliyetlerini tamamen yasal mevzuat çerçevesinde yaparak ve tamamen müşterilerinin taleplerine uygun maksimum seviyede güvenilir hizmetleri sayesinde firmamız sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olmuştur. Kontamine atık ambalajların / hurdaların geri kazanımına imkan tanıyan faaliyetlerimiz sayesinde ülke ekonomisine artı değer katmanın yanı sıra oldukça hassas bir bilinçle çevre ve insan sağlığına önem vererek hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Müşterilerimiz ile ilk irtibattan sürecin tamamlanma aşamasına kadar karşılıklı mutabakat halinde ilerlemeyi ilke edinerek muhtemel riskleri minimum seviyelere indirgemeyi de başarmış bulunuyoruz. Tehlikeli ve tehlikesiz atık lisanslarımız kapsamında çeşitli atık kodlarına sahip farklı özelliklerde kontamine atık ambalajları / hurdaları taşıma sonrasında tesislerimizde çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra yenilenmiş olarak tekrar kullanılmalarına imkan tanıyoruz. Bu şekilde ikinci el ambalaj / ürün olarak çeşitli sektörler tarafından günümüzde çok fazla talep görmektedir.. IBC yıkama, plastik varil / bidon yıkama ve kurutma ünitelerimizin yanı sıra plastik varil /bidon kırma, teneke-metal / sac varil kırma ve yıkama ünitelerimizde aktif olarak geri dönüşüm-geri kazanım işlemlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Tehlikeli ve Tehlikesiz kimyasalların / maddelerin kalıntılarını içeren ya da tehlikeli veya tehlikesiz maddeler ile kontamine olmuş ambalajlar “İBC, metal-plastik varil-bidon ve tenekeler faaliyet alanımızı kapsamaktadır. İlaveten yukarıda yer verdiğimiz şekilde çeşitli sektörlere satışını yaptığımız kalitesi ve performansı oldukça yüksek özel üretimimiz HDPE granüllerimizde diğer bir ana faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

granul beyaz
granul mavi
granul siyah
Etiketler :

HDPE granül üretimimiz, granül geri dönüşüm, granül fiyatları, granül üreticileri, granül, granüller, granül satış