Teklif Formu


PE Plastik Varil, Bidon ve Çeşitli Hurda Plastik Alımımız

Kontamine olmuş veya üretim artığı PE hurda plastik varil, bidon, şişe, kasa ve paletlerinizi yerinizden / tesislerinizden kendi ADR’ li araçlarımız ile alım yaparak geri kazanım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Faaliyetlerimiz kapsamında“15.01.10-15.01.02-02.01.04-07.02.13-12.01.05-16.01.19-17.02.03-19.12.04-20.01.39-02.01.04-04.02.21-04.02.22-19.12.04-20.01.11” kodlarını içeren her türlü hurdalarınızın yüksek tonajlarda ve devamlı alımını yapabilme kapasitesine sahibiz. İlgili kodları içeren PE hurda plastiklerinizi değerinde alarak karşılıklı kazanabileceğimiz bir çalışma imkanı sunuyoruz.

Satışını yapmakta olduğunuz PE hurda plastikleriniz konusunda +90 262 658 22 88 numaralı santral telefonumuzdan veya web sayfamızın iletişim linki bölümden talep ve mesajlarınızı bizlere ulaştırabilir, konusunda deneyimli & uzman çalışanlarımızdan her türü soru ve talepleriniz konusunda kısa sürede yanıt/yardım alabilirsiniz.


Saydaş Plastik olarak Türkiye 'nin sanayi kalbi Marmara bölgesinin Kocaeli-Çayırova ilçesinde hizmet vermekteyiz. Türkiye’ nin her noktasına kendi araç filosu ile hizmet verebilme imkanına sahip firmamız lokasyonumuz sebebiyle Kocaeli, Sakarya, Bursa ve İstanbul illerimiz başta olmak üzere her noktada müşteri taleplerine uygun bir şekilde aktif faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk günden bugüne sunduğu ürün ve hizmet kalitesi sayesinde sektörde önemli bir yer edinen Saydaş Plastik, sürekli ve kendini yenileyen çevreci, insan ve doğa dostu hizmetleri sayesinde sektörde öncü ve köklü bir firma konumuna gelmiştir. Geri dönüşüm faaliyetlerimize, her türlü iş sağlığı ve güvenliği kriterlerine uygun olarak ve iş kazası riskini minimum düzeyde tutan kapalı sistem otomatik yıkama ünitemiz sayesinde farklı sektörlerden toplamış olduğumuz kontamine atık ambalajları sınıflandırarak özelliklerine göre çeşitli hassas yıkama ve kurutma işlemlerimizden sonra yenileyerek tekrar kullanıma hazır hale getirmekteyiz ve sıfır ambalajlara alternatif satışlarını yapmaktayız.


Kontamine olmuş mevcut atıklarınız / hurdalarınız konusunda en güvenilir ve en kısa sürede çözüm getiren bir Geri Dönüşüm firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Geri dönüşüm faaliyetlerini tamamen yasal mevzuat çerçevesinde yaparak tamamen müşterilerinin taleplerine uygun maksimum seviyede güvenilir hizmetleri sayesinde firmamız sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olmuştur. Kontamine atık ambalajların / hurdaların geri kazanımına imkan tanıyan faaliyetlerimiz sayesinde ülke ekonomisine artı değer katmanın yanı sıra oldukça hassas bir bilinçle çevre ve insan sağlığına önem vererek hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz. Müşterilerimiz ile ilk irtibattan sürecin tamamlanma aşamasına kadar karşılıklı mutabakat halinde ilerlemeyi ilke edinerek muhtemel riskleri minimum seviyelere indirgemeyi de başarmış bulunuyoruz. Tehlikeli ve tehlikesiz atık lisanslarımız kapsamında çeşitli atık kodlarına sahip farklı özelliklerde kontamine atık ambalajları / hurdaları taşıma sonrasında tesislerimizde çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra yenilenmiş olarak tekrar kullanılmalarına imkan tanıyoruz. Bu şekilde ikinci el ambalaj / ürün olarak çeşitli sektörler tarafından günümüzde çok fazla talep görmektedir.. IBC yıkama, plastik varil / bidon yıkama ve kurutma ünitelerimizin yanı sıra plastik varil /bidon kırma, teneke-metal / sac varil kırma ve yıkama ünitelerimizde aktif olarak geri dönüşüm-geri kazanım işlemlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Tehlikeli ve Tehlikesiz kimyasalların / maddelerin kalıntılarını içeren ya da tehlikeli veya tehlikesiz maddeler ile kontamine olmuş ambalajlar “İBC, metal-plastik varil-bidon ve tenekeler faaliyet alanımızı kapsamaktadır. İlaveten yine kendi tesislerimizde üretimini yaparak çeşitli sektörlere satışını yaptığımız kalitesi ve performansı oldukça yüksek seviyede özel üretimimiz HDPE granüllerimizde diğer bir ana faaliyet alanımız içerisindedir.

PE Plastik varil
plastik varil
2.el cemberli 60 lt bidon

Etiketler :

plastik bidon, pe plastik varil, hurda plastik plastik bidon alış - satış, plastik bidon geri dönüşüm

my-2